Tinder zablokoval profil zdravotně postiženému chlapci

Tinder zablokoval profil zdravotně postiženému chlapci

Možná byste to nečekali, ale seznamka Tinder si utrhla pěknou ostudu. Mohou za to především automaticky generované a kontrolované podmínky používání sítě. A co se přihodilo? Tinder zablokoval účet jednomu pohybově indisponovanému chlapci.

Na Tinderu, jakožto na nejrozšířenější seznamce, jsou profily nejrůznějších typů lidí. Seznámení a povyražení tam hledají také zdravotně postižení lidé. Tinder na takové uživatele nebere ohledy a podmínky používání sítě nesmějí porušovat. 13 ti letý, tělesně postižený chlapec, kterého Tinder zesměšnil se jmenuje Niall Taylor. Teenager měl v hlavičce svého profilu napsáno: “Celý den jezdím na invalidním vozíku, ale v noci bude jezdit v posteli s nějakou z vás.”

Snímek obrazovky 2019-10-08 v 21.51.01

Niall frázi zamýšlel jako čistě žertovnou, ale tinderové policii to pravděpodobně tak směšné nepřišlo. Byli až tak přísní, že Niallův profil zablokovali. Jeho profil byl zablokován z důvodu “moc sexuálního obsahu”. Uživatelé na Twitteru z toho mají srandu, tam je takový obsah denním chlebem. Tinder ale není jen seznamkou pro mladistvé – naopak. Aplikaci ráda používá I starší generace. Stačí se podívat na Hattie Retrograde, 83 letou babičku, která toulá po webu a hledá mladší muže.

Zdroj, foto: uniland.co.uk

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru