Dnes vyšlo 15 článků

Tinder zablokoval profil zdravotně postiženému chlapci

Tinder zablokoval profil zdravotně postiženému chlapci

Možná byste to nečekali, ale seznamka Tinder si utrhla pěknou ostudu. Mohou za to především automaticky generované a kontrolované podmínky používání sítě. A co se přihodilo? Tinder zablokoval účet jednomu pohybově indisponovanému chlapci.

Na Tinderu, jakožto na nejrozšířenější seznamce, jsou profily nejrůznějších typů lidí. Seznámení a povyražení tam hledají také zdravotně postižení lidé. Tinder na takové uživatele nebere ohledy a podmínky používání sítě nesmějí porušovat. 13 ti letý, tělesně postižený chlapec, kterého Tinder zesměšnil se jmenuje Niall Taylor. Teenager měl v hlavičce svého profilu napsáno: “Celý den jezdím na invalidním vozíku, ale v noci bude jezdit v posteli s nějakou z vás.”

Snímek obrazovky 2019-10-08 v 21.51.01

Niall frázi zamýšlel jako čistě žertovnou, ale tinderové policii to pravděpodobně tak směšné nepřišlo. Byli až tak přísní, že Niallův profil zablokovali. Jeho profil byl zablokován z důvodu “moc sexuálního obsahu”. Uživatelé na Twitteru z toho mají srandu, tam je takový obsah denním chlebem. Tinder ale není jen seznamkou pro mladistvé – naopak. Aplikaci ráda používá I starší generace. Stačí se podívat na Hattie Retrograde, 83 letou babičku, která toulá po webu a hledá mladší muže.

Zdroj, foto: uniland.co.uk

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru