Tinder pracuje na desktopové verzi

Oblíbená seznamovací aplikace Tinder chystá desktopovou online verzi. Sice si asi říkáte, proč se společnost obtěžuje realizovat desktopovou alternativu, když dnes snad všichni k seznamování používají aplikace na mobilech. Nicméně Tinder chce dát šanci i té menší skupině lidí, která například nemá chytrý telefon anebo nemá dostatek interní paměti pro instalaci aplikace.

Aplikace Tinder vznikla před pěti lety. Dostupná byla od počátku pro systémy iOS a Android. Online varianta bude pracovat na stejném principu jako mobilní aplikace. Pokud se vám tedy nebude daná osoba na obrazovce zamlouvat, posunutím myši přes fotku doleva ji zamítnete a doprava ji požádáte o propojení. Po kliknutí na úvodní obrazovku se vám zobrazí fotografie dalších uživatelů.

4-bio3

Zdroj: TechCrunch

Online rozhraní má oproti tomu mobilnímu něco navíc. Vývojáři hledali způsob, jak zvýšit interakce propojených uživatelů, a tak kromě hodnotícího okna zobrazil seznam stávajících propojení a konverzací.

„Jakmile se zobrazí informace o novém propojení, je čas na chatování,“ prozrazuje Tinder tým.

Uživatelé ve Švédsku, Mexiku, Argentině, Itálii, Brazílii, Indonésii, Kolumbii a na Filipínách už testují desktopové rozhraní. A nyní budeme jen čekat, kdy bude přístupné i v České republice.

Zdroj: TechCrunch

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru