Tim Cook mohl Steva zachránit, ten však nechtěl

Další střípky z života největšího vizionáře začínají obklopovat internet. Důvodem je chystané vydání nového životopisu Becoming Steve Jobs, který odhaluje blíže vztah s Timem Cookem a Stevem Jobsem.

Vizionář, tvrdý šéf a kreativní duše. Již čtyři roky po jeho smrti ho neuvěřitelné množství lidí stále obdivuje, svými produkty, které pod záštitou nejvýdělečnější společnosti produkoval, se zapsaly do historii moderní technologie. Věděl, co chce a čeho chce dosáhnout, bohužel jeho cestu mu pokazila závažná nemoc, na jejíž následky 5. října 2011 umřel. Avšak i po tak dlouhé době se objevují nové a nové informace z blízkého vztahu se současným ředitelem Timem Cookem.

Becoming Steve Jobs - nový životopis

Becoming Steve Jobs – nový životopis

Zachraňte Steva

Dle nového životopisu “Becoming Steve Jobs” Tim podstoupil krevním testům hned, co Stevovi byla nalezena rakovina. Krev byla stejná, Tim Cook neváhal ani minutu, přišel za Stevem a u něj doma mu navrhl, že podstoupí transplantaci části jater.

tim

Steve Jobs jako svědomitý člověk odmítl, na Tima během tohoto rozhovoru dokonce křičel. Je to opět skvělé poodhalení, které jen ukazuje, že se máme na co těšit. 23. března totiž konečně bude k dispozici nový životopis Becoming Steve Jobs.

foto: bancaynegocios, fastcompanymacblog

Pokud může nějak pomoct ke krásné a inspirativní budoucnosti, tak tím, že o ni bude psát.

Komentáře

Nahoru