Dnes vyšlo 15 článků

Tik Toková videa v Instagram Stories

Tik Toková videa v Instagram Stories

Instagram bude svou novu funkcí konkurovat svému menšímu rivalovi – čínské aplikaci Tik Tok. Instagram vyvinul aplikaci Instagram Reels. V této aplikaci může uživatel vytvářet videoklipy,které trvají nejvíce 15 vteřin, stejně jako v aplikaci Tik Tok. Videoklipy jsou doprovázeny hudbou na pozadí. Potom co vytvoříte takové video, můžete ho sdílet na svém instagramovém profilu ve Story.

Do videa si můžete vybrat libovolnou hudbu z celosvětového playlistu nebo si vypůjčit zvuk z jakéhokoliv videa. Zároveň můžete hudbu mixovat dle svého uvážení. Novinka je dostupná pro operační systémy iOS a Android. Nicméně my si na novinku budeme muset chvíli počkat, protože je zatím dostupná jen pro Brazílii, kde je pojmenovaná Cenas.

Můžeme si všimnout, že Instagram se svým konkurentům staví tím, že od nich přejímá hlavní funkce. Obdobná věc se stala v případě Snapchatu. Instagram při této příležitosti zavedl Instagram Story. Nyní zavádí možnost 15 vteřinových videí. Nicméně Instagram se hájí tím, že nápad na nahrávání hudebních videí je univerzálním nápadem. Instagram chce své služby nadále inovovat, aby nezačal své uživatelé nudit.

Snímek obrazovky 2019-11-21 v 15.26.47

Instagram má na své straně také americkou vládu. Zatímco její mateřská společnost Facebook je vyšetřována z důvodu porušení antimonopolních pravidel a soukromí, TikTok je rovněž pod dohledem.

Uživatelé funkci najdou v liště režimů Instagram Stories vedle režimů Boomerang a Super-Zoom. Mohou nahrávat s tichem, vypůjčit si zvuk jiného videa, které najdou pomocí hledání hashtagů nebo Prozkoumat, nebo hledat populární nebo trendovou píseň. Některé zvukové úryvky získají dokonce i své vlastní stránky, kde předvádějí nejlepší videa.

Zdroj, foto: techcrunch.com 

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru