Dnes vyšlo 15 článků

Thomas Kochs byl jmenován novým generálním ředitelem hotelu Corinthia v Londýně

Londýnský hotel Corinthia oznámil, že do funkce generálního ředitele byl v nedávných dnech jmenován Thomas Kochs. Zodpovědný bude za správu vlajkové lodi hotelu Corinthia, který otevřel své dveře v roce 2011 na Whitehall place.

AAEAAQAAAAAAAAxgAAAAJDY4M2RkMDJlLWY4ZTAtNDBlYS04M2FhLTc5YTU4N2E5Njg4Nw

Společnost Corinthia London získala za 6 let svého fungování celosvětové uznání. Hotel Corinthia je řazen mezi přední světové pětihvězdičkové hotely. Hotel disponuje 294 pokoji, apartmány a podkrovními byty. Nechybí také dvě mezinárodní restaurace, koktejlový bar a oceňované lázně ESPA Life Corinthia. Kochs předtím pracoval jako výkonný ředitel v hotelu Café Royal, předtím byl známou tváří společnosti Claridge, kde zastával funkci generálního ředitele od roku 2010 do roku 2015.

zdroj: traveldailynews

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru