Dnes vyšlo 1 článků

The Witcher 1 a 2 do zítřka zdarma na Steamu

Steam během tohoto víkendu dal volně k nainstalování dvě oblíbené RPG hry od polských vývojářů – The Witcher 1 a 2 (chcete-li Zaklínač). Nainstalujte si ji a poznejte spousta dobrodružství s knižním hrdinou Geraltem z Rivie, která tato hra obsahuje spolu se zajímavým prostředím a proslulým příběhem. 

Steam dal svým uživatelům takový malý dáreček v podobě volně stažitelných RPG her série The Witcher. Pokud jste tedy příznivci dobrodružství, která jsou obsažena v této zajímavé sérii her od polského studia, můžete si je během tohoto víkendu volně stáhnout a nainstalovat v oblíbeném herním prostředí, ve Steamu. 

Nyní už trochu k samotným hrám…

The Witcher 1

Celá hra se točí kolem zaklínače, který se jmenuje Geralta z Rivie (postavy z fantasy povídek i románů). Vývojáři této hry použili velké množství prvků z knižních předloh, zároveň vyprávějí i svůj vlastní příběh… a staví zmiňovaného zaklínače, Geralta, do situace po nedávné ztrátě paměti. Takže velké množství věcí, které hrdina dávno uměl a ovládal, musí hráč během hry opět odhalit.

the-crew

Hru doprovází dobrá grafika, originální svět a prostředí, různé kuriozity, questy, a další zajímavosti…

Nyní mladší bráška, The Witcher 2: Vrah králů

Další z her oblíbené série Zaklínače je ve všech směrech moderní a skvěle provedenou hrou na hrdiny. Vypráví zajímavý a poutavý příběh. A především dává hráčům možnost rozhodnutí.

Celá hra probíhá v temném a velice dobře graficky zpracovaném fantasy světě, ve kterém se neustále válčí. Elfové a trpaslíci jsou za “domorodce” a ty druhé kategorie provádějí guerillové útoky proti svým lidským utlačovatelům.

plakat-zaklinac-the-witcher-2-game0-img193513

Jedná se opět o jednu z velice dobře graficky zpracovanou hru se zajímavým příběhem, zajímavým prostředím. 

Víc už nic

Avšak celé příběhy vám prozrazovat raději nebudu 🙂 , jak jsem říkal – během tohoto víkendu máte možnost si zdarma zahrát v oblíbeném herní prostředí Steam…

Screenshot_1

Slavné RPG hry na Steamu

zdroj: steam

 

 

Pokud může nějak pomoct ke krásné a inspirativní budoucnosti, tak tím, že o ni bude psát.

Komentáře

Nahoru