The Sims 4: Ještě reálnější!

Nedávno na internet proniklo několik obrázku z připravovaných The Sims 4. V dnešním článku se o ně podělíme s vámi – našimi čtenáři. Už na první pohled lze konstatovat, že simulace života v The Sims 4 bude zase o něco reálnější.

Pokračování jedné z nejpopulárnějších sérií vůbec, má být oficiálně představeno příští týden v úterý na Gamescom konferenci EA (Electronic Arts). Díky šikovným fanouškům však můžete shlédnout pár záběrů přímo ze hry – již teď.

The Sims se už od prvního dílu těší velkému úspěchu, a to jak u mladších, starších, tak i u žen stejně, jako u mužů. The Sims je prostě ojedinělá a originální záležitost, a i když se hra asi navěky bude točit kolem toho samého (života) – je tolik zábavná a každý další díl inovativní!

Nejzásadnější ohlášenou změnou je změna pohybu a myšlení vašeho simíka. To má být teď mnohem reálnější a hlavně má taky flexibilně reagovat na okolí. Což v praxi znamená, že simík se neřidí přednastavenými programy, ale reaguje na okolí.

https://img.objevit.cz/thesims4_1.jpg

Pokud jde například o pocity, či emoce – pokud bude váš simík smutný, poznáte to už jen podle jeho výrazu, ale také chůze! S osobností simíka budete moci navíc velmi dobře pracovat a výsledný charakter tak určíte jen a jen vy!

Poprvé v sérii budou simíci vyjadřovat své pravé pocity a širokou škálu emocionálních stavů, které jsou ovlivněny například lidmi kolem vás, vzpomínkami, prací, stylem oblékání nebo vámi koupenými věcmi. Díky tomu se mají vytvářet mnohem zajímavější příběhy.

Pokud jste četli dobře, jistě jste si všimli, že píšeme o vzpomínkách. Ano – další inovací bude minulost simíka, která ho bude po celý život ovlivňovat. Vše, co uděláte, a co váš simík prožije, bude mít velký vliv na jeho budoucí vývoj, chování i psychiku.

Režim stavby, kde můžete upravovat nebo přímo postavit svůj vlastní dům, má být mnohem svobodnější a dle slov vývojářů “téměř bez zábran”! Je tedy jen na vaší fantazii, v čem bude nakonec vaše rodinka pobývat. Samozřejmostí je také spousty nových objektů, oblečení atd. Více se však dozvíme na brzké výstavě…

https://img.objevit.cz/thesims4_01.jpg

https://img.objevit.cz/thesims4_2.jpg

https://img.objevit.cz/thesims4_3.jpg

https://img.objevit.cz/thesims4_4.jpg

https://img.objevit.cz/thesims4_5.jpg

https://img.objevit.cz/thesims4_6.jpg

 

Komentáře

Nahoru