Dnes vyšlo 1 článků

The Humble Weekly Sale: Oba díly Zeno Clash a další

6 znamenitých her. The Humble Weekly Sale přichází s novou nabídkou každý čtvrtek. Tento přichází s šesti hrami od ACE Team, ATLUS Games a Tripwire Interactive. Normálně by tito hry stáli celkem kolem 90 dolarů (1800 Kč), ale v tomto balíčku jdou sehnat za pouhých 6 dolarů (120kč).

Hry za 1 dolar:

  • Zeno Clash
  • Zeno Clash 2
  • Killing Floor
  • Dwarfs?!

Hry za 6 dolarů:

  • Rock of Ages
  • Rising Storm

Rising Storm

Rising Storm

Rising Storm je dalším pokračováním známé značky Red Orchestra. Bitvy se odehrávají jak na severu, tak i na slunečném a teplém Jižním Pacifiku. Prožijte znovu 2. světovou válku, kde budete muset čelit neočekávaným přepadením.

Ale to není vše, navíc se budete vypořádat s nočními útoky, plážovými nájezdy a mnoha dalšími věcmi japonské armády. Rising Storm je taktická střílečka, ve které se objevují ty nejznámější a nejbrutálnější bitvy celé války v Pacifiku.

Rock of Ages

rokcofages

Zničte, nebo budete zničeni. Tak se dá popsat takové kombinace kamenné akce a strategie, která se odehrává ve všech obdobích historie. Herní systém je jednoduchý – stojí zde proti sobě 2 hrady.

Jeden je váš, druhý je soupeře. Nicméně oni jsou ti špatní, takže musíte se svými kameny najíždět na jejich hrad a zničit no. Ale i soupeř se brání… Rock of Ages vyhrálo soutěž „Nejoriginálnější hra roku 2011“ společnosti Machinima.

Killing Floor

Killing Floor

Protože biologický experiment nedopadl zrovna podle očekávání, tak obyvatelé Londýna se proměnili ve všelijaké mutanty. V této zabávné trochu horrorové střílečce z pohledu první osoby budete společnosti s ostatními hráči likvidovat hordy těcho mutantů a nakonci vždy musíte porazit hlavního bosse.

K tomu vám poslouží velké množství zbrani od obyčejného nože přes kosu až po brokovnici či raketomet. Samozřejmostí je výběr z mnoha různých postav.

Zeno Clash

Zeno Clash

Zeno Clash je akční bojová hra, která je zasazena do punkového fantasy světa. Hra je hrána z perspektivy první osoby a boje jsou převážně na blízko a velice brutální. Prožijte hlubokou dějovou linii ve fantasy světě.

Hlavním postavou je Ghat, muž který  byl zavržen svým vlastním bratrem, a je nucen zahájit cestu za osvobozením. Hra běží na velmi známem Source enginu a dokonce pár let zpátky vyhrala i cenu „Nejlepší indie hra roku“ časopisu PC Gamer.

Zeno Clash 2

Zeno Clash 2

Jak již název napovídá, jedná se o pokračování této fantasy hry čilských vývojářů z ACE Team. Ghatův příběh je stále daleko od svého konce. Zeno Clash 2 začíná přesně tam, kde skončil první díl.

Ale narozdíl od prvního dílu je zde mnohem větší rozmanitost v boji a v úrovních, mnohem lepší grafika a hlavně mnohem bizarnější příběh v tomto punkovéím světě Zenozoiku. Nicméně pokud jste nehráli první díl, nezoufejte. Hned na začátku vám hra představí svět a zasvětí vás do příběhu.

Dwarfs?!

Dwarfs!?

Sesupte do hlubin země a ujmete se vedení trpasličí kolonie v arkádové strategii Dwarfs?!. Zasazena do podzemí, vašim úkolem je využívat vaše trpaslíky k prozkoumávání jeskyní a k udržení vaši komunity malých a věčně opilých trpaslíků. Nicméně pozor na další stvoření ze země, které budete muset porazit.

Komentáře

Nahoru