The Humble Weekly Sale: Jagged Alliance a další hry od bitComposer

Po týdnu se objevil další balíček The Humble Weekly Sale. Tento týden se zaměřili na hry od společnosti bitComposer. Možná vám tento název nic neříká. Ale určitě znáte hry například hry ze série Jagged Alliance.

A co vše je k dostání?

Za 1 dolar:

  • Air Conflicts: Pacific Carriers
  • Galaxy on Fire 2: Full HD
  • Thunder Wolves
  • Jagged Alliance: Classics

Za 6 dolarů:

  • Jagged Alliance: Crossfire
  • Expeditions: Conquistador

Jagged Alliance: Crossfire

Jagged Alliance: Crossfire

Když svět zanevře na problémy státu Khanpaa, tak je jenom na vás, abyste jim pomohli. Jsou pod útokem neznámých placených žoldnéřů, a tak musíme s ními bojovat pomocí vlastního týmu najmutých profíků.

Jagged Alliance: Crossfire kombinuje prvky real-time i tahové strategie, RPG her a částečně se dá nazvat i vojenskou simulací.

Expeditions: Conquistador

Expeditions: Conquistador

Ve strategii Expeditions: Conquistador můžete prožít 16 století jako v žádné jiné hře. Hrajete za španělského dobyvatele, který právě objevuje ameriku. Ať už budete brutálně bojovat s domorodci nebo se zaměříte na diplomacii, budete muset inteligentně a schopně ovládat váš tým.

Air Conflicts: Pacific Carriers

Air Conflicts: Pacific Carriers

Prožijte vzrušující pacifickou válku 2. světové války ve hře Air Conflicts: Pacific Carriers, v unikátním letovém simulátoru. Můžete zde ovládat jak letadla amerického letectva, tak i japonské císařské armády.

Rovněž máte na výběr jestli budete ovládat celou letkou nebo jenom jedno letadlo. Můžete zde zažít ty největší  bitvy celé války, jako je například bitva  u Midway nebo Pearl Harbor. Nicméně nyní můžete ovlivnit, jak to dopadne!

Galaxy on Fire 2: Full HD

Galaxy on Fire 2: Full HD

Galaxy on Fire 2: Full HD vám přináší další kapitolu příběhu z tohoto intergalaktického prostředí. Prozkoumejte svět o více než 20 slunečních systémech pomocí svých motorů, které dosahují rychlosti světa.

Navíc je zde více než 30 unikátních vesmírných stanicí, kde se budete moci potkat s mnoha různými rasami.

Thunder Wolves

Thunder Wolves

Her, kde ovládate bojovou helikoptéru není moc. Thunder Wolves je jednou z nich. Ovládáte zde perfektně vycvičenou posádku, která má jenom jeden úkol: najít a zničit všechny teroristy světové úrovně.

S více než 9 vrtulníky na výběr a nekonečným kulometem a nitrem si užijete desítky hodin destruktivní akce.

Jagged Alliance: Classics

Jagged Alliance: Classics

Jagged Alliance:Classics obsahuje všechny originální hry z univerza Jagged Alliance. Můžete tedy znovu prožít Jagged Alliance, Jagged Alliance: Deadly Games, Jagged Alliance 2 a Jagged Alliance 2: Unfinished Business.

Ať už jste pamětník, který si chce připomenou staré časy, nebo nováček, která chce poznat jednu ze známých sérii, je tato hra určitě pro vás.

Zdroj: blog.humblebundle.com

Komentáře

Nahoru