Dnes vyšlo 1 článků

The Frame: televizor jako dekorace

The Frame: televizor jako dekorace

A je to tu. Televize je veřejností vnímána spíše jako nepřítel a hodně domácností se jí zbavuje. Do interiéru se často nehodí a je v každé místnosti do očí bijící. Nicméně každá špatná událost se může stát příležitostí. Této špatní bilance televize se ujala firma Samsung. Nové televize od Samsungu vypadají jako umělecké dílo.  

Novodobá podoba televize, která interiér spíše zvelebuje, se příznačně jmenuje The Frame. Tento typ televize při vypnutém stavu vypadá jako umělecké dílo. Vybrat si můžete z několika barevných i velikostních variant. Vybírat si můžete rámy – samotný obraz si vyberete pomocí mobilní aplikace. V aplikaci si můžete vybrat z obrazů světových umělců – všechny mohou vyset ve vašem domově. Samsung vyřešil funkci televize, když je vypnutá. Zkrátka bude okrasou pokoje.

The Frame přináší navíc jen estetickou funkci, co se týká technických specifikací, lze ji přirovnat ke klasickým QLED televizorům s 4K rozlišením. Televozor můžete na zeď připevnit úplně stejně jako obyčejný obraz. Ano, skutečně může vyset pouze na jednom háčku.

Aplikace, díky které můžete měnit světové dílo za další světové dílo, se jmenuje Art Store. Aplikace není zdarma. Je zpoplatněna 149 Kč za jeden měsíc. Pokud ale necelých dvěstě korun srovnáte se stovkami milionů, za které byste si koupili jeden z uměleckých děl, je to opravdu výhodné. Aplikace je téměř galerií, vyberete si tam galerii, z jaké si chcete obraz vybrat a pak už jen kliknete.

Zdroj, foto: techradar.com

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru