Textová inzerce, zpětné odkazy a PR články na jednom místě!

Textová inzerce, zpětné odkazy a PR články na jednom místě!

Na nových podnikatelských fórech, která vznikla po různých změnách Webtrhu, se spíše diskutuje, než obchoduje.“, řekl Petr Jeník, zakladatel nového fóra LinkTrh.cz, které však není novým fórem, jako jsou ta ostatní, ale v mnoha ohledech se liší. Předně nabízí prostor k textové inzerci, nabídce a poptávce po zpětných odkazech a prostor k nabízení PR článků. Jeník je zakladatelem úspěšného aukčního serveru Werb.cz, kde činí suma prodeje již skoro čtvrt milionu.
Jeho nové fórum LinkTrh.cz bylo oficiálně otevřeno dnes.

Ke stagnování obchodu se zpětnými odkazy a vším tím okolo přispívají i ty neuvěřitelné kejkle, které předvádějí kluci z fulltextu Seznamu a kvůli nímž na tomto trhu panuje velká nejistota a nikdo neví, co bude zítra, natož v nějakém dlouhodobějším horizontu.“, dodává Jeník a poukazuje na absenci míst pro bezproblémovou a účinnou inzerci textové reklamy. Odvolává se na nepoužitelnost jiných fór díky malé komunitě obchodníků a zároveň tak malé šanci reklamu prodat.

Jméno Petr Jeník nikomu příliš neřekne. Hodně lidí jej ale zná pod přezdívkou Malej Jarda, pod kterou působí především na Webtrhu. Zde vešel do povědomí hlavě svými radami na téma daně a účetnictví, díky nimž získal nejvíce kladných hodnocení ze všech více než 18 tisíc zde zaregistrovaných uživatelů.

Zdali se mílí a zdali se jeho fórum usadí, to už je jen otázkou času. Zařadí se LinkTrh mezi ostatní fóra a bude jim mít šanci vůbec konkurovat? Zvládne přilákat dostatečnou komunitu obchodníků a vytvoří se z něj vhodné místo pro prodej internetové reklamy? Uvidíme…

Komentáře

Nahoru