Dnes vyšlo 15 článků

Test nového Hyundai Elantra je možné objednat přes Amazon

Hyundai a Amazon uzavřeli partnerství, v rámci nějž poskytují zákazníkům velmi neobvyklou službu. Lidé si přes Amazon mohou objednat zkušební jízdu nového Hyundai Elantra.

Celý pilotní program s názvem Prime Now. Drive Now. funguje pod záštitou doručovací služby Amazonu a je to v podstatě jen způsob, jak si trochu neobvykle naplánovat testovací jízdu. Pro ty, co nechtějí zvedat zadek od počítače nebo někam volat, je to dobrá alternativa.

Program bohužel fungoval pouze uplynulý víkend a ještě bude příští víkend (27. – 28. srpna) v Los Angeles a okrese Orange County. A platí pouze na letošní model Hyuindai Elantra.

prime-now

Zájemci mohou zamířit na web Amazonu a naplánovat si svou 45 – 60 minut dlouhou jízdu. Auto jim přivezou do práce, domů, ke kavárně či kamkoliv jinam. Přijede s ním vyškolený odborník, který bude schopný odpovědět na jakékoliv dotazy. Trošku nedomyšlené je, že pokud byste si auto nakonec chtěli koupit, přes Amazon to nepůjde. Budete muset k místnímu prodejci Hyundai.

Rozhodně je to zajímavý marketingový tah.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru