Test autoskla

Tento texasský výrobce autoskel, jemuž patří společnost Texas Armoring Corporation (TAC), už byl unavený z otázek zákazníků, zda jeho skla vydrží výstřel z Kalachu (AK 47). Tak se rozhodl otestovat to na vlastní kůži. Požádal jednoho ze svých zaměstnanců, aby na něj ze svého samopalu AK 47vystřelil, zatímco on bude sedět za svým sklem. Jak to dopadlo si můžete prohlédnout ve videu. A taková obligátní rada – doma (a ani v garáži) tohle určitě nezkoušejte.

Jen taková poznámka na závěr – nejedná se o obyčejného výrobce autoskel, ale tato firma vyrábí speciální autoskla a přeměňují (upravují) klasická auta na obrněná. Tyto automobily se pak používají zejména k transport VIP.

Sponzorovaný článek

Sponzorem tohoto příspěvku je společnost Trioautosklo.cz, která na českém trhu působí již 18 let. Firma se zaměřuje se na opravu a bezplatnou výměnu autoskel z povinného ručení viníka. Trioautosklo zajišťuje i odpovídající servis spojený s vyřizováním formalit u pojišťoven, které výměna autoskel obnáší. Dále se specializuje na tunning (pískování obrázků na skla) a tónování autoskel pomocí folie na sklo SunTek, zabezpečení vozů (spočívající v instalaci nezaměnitelných a nepřenositelných identifikačních prvků na nosné díly karoserie. Další nabízenou službou je kódování autoskel, které snižují šanci vloupání do vozidla), plnění a čištění klimatizací v Praze.

Pro zákazníky Trioautosklo.cz jsou připraveny příjemné bonusy v případě využití výše zmiňovaných služeb. Mezi ně patří například dálniční známka na rok zdarma. Až 20% sleva na opravu autoskel. Další slevu pak můžete získat při platbě v hotovosti, ušetříte tak až 6% z výsledné ceny. Zapůjčení náhradního vozidla po dobu výměny autoskla. Asi nejzajímavější je pak tento bonus – vyčištění a naplnění klimatizace ve vašem voze v hodnotě 800 – 1 000 Kč zcela zdarma.

Štítky: , , ,

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru