Dnes vyšlo 15 článků

Tesla uvažuje o celoživotním pojištění a údržbě v ceně

Tesla je významným inovátorem na trhu s vozidly. Teď se jim podařilo svět šokovat svým přístupem – takové služby, jako mají v plánu oni, ještě žádný výrobce aut zákazníkům nenabízí.

Tesla zveřejnila svůj plán, že v ceně automobilu bude poskytovat také pojištění a údržbu, a to na celou dobu provozu auta. Něco podobného už používají v Asii, kde si zákazníci mohou dokoupit balíček s těmito službami. Do budoucna by něco takového mohlo být dostupné celosvětově.

„Dělali jsme to zatím tiše, ale v Asii, kde jsme s tím začali, je většina automobilů Tesla prodávána s balíčkem pojištění na míru. Toto pojištění bere v úvahu nejen bezpečnost autopilota, ale také náklady na údržbu auta. Naší vizí do budoucna je nabízet spotřebitelům za jednotnou cenu auto, údržbu a pojištění,“  vysvětlil Jeff Evanson z Tesly.

tesla

Prý se nesnaží vytlačit z trhu poskytovatele pojištění. Naopak mají v plánu jim ušetřit práci, protože mnohé pojišťovny neví, jak k vozům, co nepotřebují řidiče, přistupovat.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru