Tesla tento měsíc vyrobí nový Model 3

Společnost Tesla o krok blíže k zahájení oficiální výroby Modelu 3, přičemž koncem tohoto měsíce plánuje zahájit testovací výrobu. Informovala o tom agentura Reuters

Nicméně společnost Elona Muska nepotvrdila, kolik vozidel tento měsíc vyrobí, ale pravděpodobně se bude jednat o malý počet. Automobilka chce začít testovat existující montážní systém a samotný Model 3. Výroba by měla odstartovat 20. února 2017.

Tesla_Model_3_0003-889x556

Zdroj: Inhabitat

Tesla chce koncem tohoto měsíce na jeden týden zastavit výrobu ve svém závodě v Kalifornii, aby se mohla připravit na výrobu Modelu 3. Během odstavení továrny Tesla provede potřebné změny v autolakovně a další upgrady údržby. Pokud půjde vše podle plánu, oficiální výroba nového elektromobilu by měla začít v červenci letošního roku.

Štítky: , ,

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru