Dnes vyšlo 15 článků

Tesla Short Shorts z červeného saténu byly do pár hodin vyprodané

Tesla Short Shorts z červeného saténu byly do pár hodin vyprodané

Elon Musk začal prodávat krátké saténové krátké šortky z červeného saténu. Důvod je prý prostý, chce podnítil akcionáře, aby začali skupovat akcie Tesly. Šortky jsou dostupné v internetovém obchodu Tesly. 

V neděli tweetoval generální ředitel Tesly Elon Musk, že jeho firma vyrábějící luxusní elektromobily prodává červené saténové kraťásky v limitované edici. Kraťasy mají na zadní straně „S3XY“, odkaz na vozidla Tesly Model S, Model 3, Model X a Model Y. Popis produktu na webových stránkách Tesly zní: „Oslavte léto s krátkými šortky Tesla. Běhejte jako vítr nebo se bavte naším designem červené saténové barvy a zlatých detailů. (Tesla logo vpředu s „S3XY“ vzadu). Užijte si výjimečný komfort. V přepočtu se šortky s názvem Short Shorts prodávají za 1600 Kč.

Snímek obrazovky 2020-07-08 v 9.32.17

Pár minut poté, co Musk sdílel Tweet, byly šortky krátce nedostupné. Pravděpodobně web nevydržel nápor zájemců o jejich koupi. V pondělí ráno byly stále k dispozici pouze XL šortky. Pravděpodobné je, že Tesla bude šortky dodávat pouze v USA. Není to poprvé, co Musk do svých produktů zařadil něco tak neslučitelného s elektromobilem. V roce 2018 uvedl na e-shopu limitovanou edici surfovacích prken Tesla.

Musk tweetoval o uvedení červených saténových šortek poté, co Tesla vykázala čísla dodávek ve druhém čtvrtletí, která překonala očekávání Wall Street a poslala akcie o 10%. Ani ne před měsícem akcie Tesly prorazili hranici 1000 dolarů za jednu akcii, což z Elona Muska učinilo nejhodnotnějšího výrobce vozů na světě.

Snímek obrazovky 2020-07-08 v 9.32.10

Zdroj, foto: businessinsider.com

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru