Dnes vyšlo 15 článků

Tesla přidá do svého autopilotu více radarů a kamer

Autopilot pro příští generaci vozidel značky Tesla bude mít více radarových a kamerových senzorů. Není známé, kdy nová souprava dorazí. Nicméně nedávno Elon Musk, CEO společnosti Tesla, řekl, že autonomní jízda je blíže, než si lidé myslí.

Systém údajně získá čtveřici radarových modulů k aktuálnímu radarovému systému. Moduly budou v každém rohu vozidla. A kromě toho přibydou ještě další dvě kamery. Autopilot nebude mít žádné LIDAR senzory, o kterých si ostatní výrobci myslí, že jsou nezbytné pro bezpečnou autonomní jízdu.

car-1209912_1280

Zdroj: Pixabay

Některé části systému jsou už zahrnuté v současných vozidlech Tesla, přičemž se jedná většinou o položky, jako jsou kabelové svazky či trojitý kamerový systém. Ale není žádná zpráva o tom, kdy by měl nový systém spatřit světlo světa.

Mluvčí společnosti Tesla řekl, že společnost nebude spekulace komentovat.

Zdroj: The Verge

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru