Dnes vyšlo 1 článků

Tesla právě představila elektromobil s nejdelším dojezdem na světě

Automobilová společnost Tesla tajně představila elektromobil Model S 100D, aniž by vydala oznámení či zveřejnila příspěvek na sociálních sítích. Tento automobil na elektrický pohon se může chlubit impozantním rekordním dojezdem odhadovaným na 539 kilometrů. Stejně jako S 90D, tak i S 100D dosahuje maximální rychlosti 250 kilometrů za hodinu. A zrychlení z nuly na sto je za pouhé 2,4 sekundy.

Jestliže hledáte elektromobil, se kterým budete moci slídit po silnicích dlouhou dobu na jedno nabití, potom je Tesla Model S 100D ideální volbou. V porovnání s Modelem S P100D ujede S 100D o 32 kilometrů delší trasu na jedno nabití. Cena nového Modelu S 100D začíná na 95 tisících dolarech.

Tesla-Model-S-1020x537

Zdroj: Inhabitat

Zdroj: Inhabitat

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru