Dnes vyšlo 15 článků

Tesla Model X havaroval. Majitel svalil vinu na autopilota

V posledních měsících je velice skloňovaným tématem autonomní technologie významné společnosti Tesla, kterou má pod svými křídly Elon Musk. Právě propracovaný a stále se zlepšující autopilot představuje konkurenční výhodu automobilky zaměřující se na výrobu elektromobilů. A rozhodně bez povšimnutí nezůstala nedávná událost, kdy údajně za nehodou Modelu X stojí autopilot. Podle slov majitele se elektromobil sám rozjel a narazil do vedlejší budovy.

Nicméně na serveru Web Electrek se objevila zajímavá zpráva o tom, že autopilot nebyl době incidentu aktivovaný. A majitel vozidla se chtěl pouze na tuto technologii vymluvit, aby zamaskoval nehodu, kterou způsobila jeho žena.

2-yi8xz1w-e1465220529341

Havarovaný Model X

Automobilka prozkoumala veškerá data daného vozidla, ze kterých vyplývá, že režim nebyl v době parkování aktivovaný ani na chvíli.

Zdroj / Foto: Electrek

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru