Dnes vyšlo 1 článků

Tesla Model 3 byla zachycena na silnici, podívejte se na video

Už v polovině března jsme vás informovali o tom, že v ulicích Los Angeles se objevila Tesla Model 3. Elon Musk, CEO automobilové společnosti Tesla, během nedávného konferenčního rozhovoru uvedl, že počet předobjednávek na nadcházející elektromobil roste každým týdnem. V březnu se počet předobjednávek vyšplhal na neuvěřitelných 400 tisíc, a tak jich nyní bude mnohem více.

Velice působivá je skutečnost, že automobilová společnost nepotřebuje žádné reklamy na své nejnovější elektromobily, protože i přesto má dostatečný počet předobjednávek. O tom sní snad každý automobilový výrobce.

Pokud si chcete udělat představu o tom, jak očekávaný Model 3 vypadá na silnicích, potom se můžete podívat na další záběry. Ve videu je vidět červený Model 3, přičemž někteří věří, že se jedná o verzi Signature Red.

 

Tesla Model 3 spotted ! It’s very nice car!#teslamodel3 #tesla #teslacar

Příspěvek sdílený Roger Li (@rogeronline2014),

 

 

V návaznosti na video se na sociální síti Reddit objevily další fotky nového Modelu 3, a to v bílé a červené barvě.

Zdroj: Reddit

Zdroj: Reddit

Zdroj: Reddit

Zdroj: Reddit

Zdroj: Reddit

Zdroj: Reddit

Zdroj: Reddit

Zdroj: Reddit

V neposlední řadě o víkendu server Electrek zveřejnil fotografii bílého a černého Modelu 3.

Zdroj: Electrek

Zdroj: Electrek

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru