Tesla Dating: aplikace pro randění majitelů Tesly

Tesla Dating: aplikace pro randění majitelů Tesly

Novou seznamovací aplikaci vytvořil vývojář Ajitpal Grewala. O webu Tesla Dating Co. se říká, že je to „exkluzivní komunita podobně smýšlejících “Elonů”. Druh lidí, kteří vám skutečně rozumějí. “ Stránka požaduje e-mailovou adresu a upozorňuje uživatele, že musí před spuštěním prokázat vlastnictví elektromobilu společnosti Tesla. Původně byl web pouhým demonstrováním vtipu, ale ukázalo se, žedokáže fungovat. 

Vlastnictví Tesly se stává velkou součástí identity. To je základní myšlenka pro vznik seznamky. Tito lidí k sobě mají totiž blízko a mají stejné priority. Je tudíž velmi pravděpodobné, že by si mohli vzájemně rozumět. Aplikace svou kompozicí a fungování připomíná Tinder.

Snímek obrazovky 2020-08-27 v 9.33.59

V aplikaci by měl mít každý uživatel svůj účet:

Musk – jihoafrický multibilionář, známý pro vysoce rizikové investice jako Tesla (elektromobily), SpaceX (soukromé kosmické cestování), Boring Company (podzemní cestování) a Neuralink (neurotechnologie). 

Je třeba si uvědomit, že společnost Tesla Dating Co. nemá žádné oficiální spojení s Muskem nebo automobilovou společností a neexistuje žádná zjevná časová osa, kdy bude aplikace k dispozici. Grewal v e-mailu řekl deníku Verge, že web měl od pátku ráno 1 000 registrací. Říká, že nemá v úmyslu s e-mailovými adresami, které doposud získal ze svého webu, nic dělat, kromě jejich použití k informování lidí, pokud se aplikace někdy spustí.

 

Zdroj, foto: tesladating.co

 

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru