Tesla brzy odhalí neočekávanou novinku

Elon Musk, CEO a zakladatel společnosti Tesla Motors, na sociální síti Twitter oznámil, že v pondělí 17. října 2016 představí neočekávanou novinku. Upozornil na velkou pozimní událost už během konference Code Conference 2016, kdy naznačil, že půjde o něco velkého.

Údajně by se mělo jednat o produkt, o kterém veřejnost nic netuší. Elon Musk zároveň avizoval další událost, která se bude konat 28. října 2016. A tato druhá akce by se měla nést ve znamení představení novinky společností Tesla a SolarCity. Nicméně v pondělí 17. října 2016 by mělo jít pouze o produkt z dílny společnosti Tesla Motors.

Informace naznačují, že by se mohlo jednat o odhalení elektromobilu, případně tolik očekávaného roadsteru. Také je možné, že se bude jednat o propracovanější a zdokonalenou verzi autopilota. Ale může se jednat o úplně něco jiného.

Zdroj: TechCrunch, Zdroj titulní fotografie: Flickr

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru