Tersa Steam: Nahraďte únavné žehlení deseti minutami pohody

Sníte o přístroji, díky kterému vám odpadnou hodiny strávené nad žehlícím prknem? Dámy, už to nemusí být jenom ve vaší fantazii, na trh dorazilo vaše vysvobození v podobě Tersa Steam! Stačí pár jednoduchých pohybů, trochu místa v prádelně, a i vy můžete jednou provždy zapomenout na utrpení jménem žehlička.

Tersa Steam je absolutní novinkou v oblasti praní a žehlení prádla, a jsme si jisti, že ji ocení jak muži i ženy. Použití je totiž velmi jednoduché a výsledky fantastické. Stačí na ramínko pověsit požadovaný kus oblečení, vložit kapsli s vybranou vůní a můžete nechat Tersu pracovat za vás.

Stačí pouze stisknout tlačítko

Tak jednoduché to je. Přitom přístroj stačí pouze zavěsit na vhodné místo na zeď, Tersa nepotřebuje být ani připojená k přívodu vody. Vše, co využívá, je destilovaná voda a přírodní výtažky pro voňavější a měkčí prádlo. To vše je schované ve zcela recyklovatelné kapsli, kterou prostě a jednoduše vložíte dovnitř a stisknete tlačítko.

 

Nekonečné hodiny žehlení nahradí pouhých deset minut

Stále jsme vám ale neprozradili to nejlepší. Tento celý proces, který obvykle trvá hodiny a hodiny, a který je jistě jednou z nejméně populárních domácích prací, teď bude díky Terse trvat pouhých deset minut! I za tuto krátkou dobu ale můžete počítat s velkým luxusem. Kapsle se totiž nabízejí ve velkém množství přírodních vůní jako např. vanilka, jarní vánek, borovice či levandule.

Kapsle s přírodní vůní pro Tersa Steam

Kapsle s přírodní vůní pro Tersa Steam

 Šetří životní prostředí, váš čas i peníze

Mimo faktu, že je design velmi povedený a nemusíte se stydět, když si Tersu Steam zavěsíte třeba do ložnice, tím, že budete tento přístroj používat, můžete pomoci i životnímu prostředí. Už žádná zbytečná spotřeba vody či dlouhé máchání v pračce. Tersa za celý proces spotřebuje méně než 100ml vody. A vaší peněžence uleví nejenom menší spotřebou elektrické energie, ale skončí i některé výlety do čistírny. Tersa Steam si totiž poradí jak s klasickou bavlnou, tak i s jemným prádlem, ručníky či košilemi.

Tersa Steam

Tersa Steam je designově vážně povedená

Tersa Steam

Tersa Steam

Co vy na to? Také nenávidíte žehlení a váš koš s čistým prádlem je častěji plný než prázdný?

Napište nám do komentářů!

Zdroje: indiegogo, youtube

Vystudovala humanitní studia na UK. Kávoholik, cestovatelka a spolumajitelka Kavárny Kočičí v Karlíně. Ve volném čase zpívá s kapelou a hraje v divadle. Miluje knihy, nesnáší kukuřici a její životní sen je trvale žít na Islandu.

Komentáře

Nahoru