Dnes vyšlo 15 článků

Tereza Vachová a Markéta Špunarová nastupují do consumer týmu Best Communications

PR agentura Best Communications rozšiřuje tým, který se stará o klienty z oblasti rychloobrátkového zboží, o account directorku Terezu Vachovou a konzultantku PR Markétu Špunarovou.

Tereza Vachová má v Best Communications na starosti PR strategie, media relations, speciální eventy pro portfolio klientů, mezi nimiž jsou KFC, značky firmy Rémy Cointreau, Kenwood, Madame Tussauds a turistická centrála Dolního Rakouska. V oblasti PR působí už sedm let, a protože má v této oblasti bohaté zkušenosti. Specializovala se především na sektor FMCG, módy a farmacie. Tereza získala bakalářský titul na Univerzitě Karlově v Praze, kde studovala obor zaměřený na marketing a PR, a magisterský titul na LaSalle University, kde studovala komunikaci a PR.

tereza vachová

Tereza Vachová, Zdroj: LinkedIn

Markéta Špunarová se v consumer týmu zabývá spoluprací a komunikací s bloggery a influencery. Zajišťuje vztahy s médii a navrhuje a realizuje kreativní projekty pro klienty. V oblasti PR působí už čtyři roky a nabyla zkušenosti především v sektorech FMCG a módy. Markéta získala bakalářský titul na Slezské univerzitě v Opavě, kde studovala obor ekonomika cestovního ruchu.

markéta špunarová

Markéta Špunarová, Zdroj: LinkedIn

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru