Dnes vyšlo 15 článků

Tisková zpráva: Terap.io posílí marketing a PR, z Twista přichází Ania Cingrošová

Terap.io posílí marketing a PR, z Twista přichází Ania Cingrošová

Platforma pro poskytování terapie online Terap.io posiluje své marketingové aktivity. Z Twista přichází na pozici ředitelky marketingu Ania Cingrošová, která bude mít na starosti komunikační strategii platformy. PR aktivity obstará externě se svým týmem PR Consultant Martin Eckstein. 

Ania Cingrošová měla v Twistu na starosti komunikační strategii a kreativní tým. Před tím pracovala několik let v marketingu e-shopu ZOOT. „Adaptaci služeb do online prostředí se věnuji už nějakou dobu a moc mě to baví, i když ve volném čase se online snažím být co nejméně. S terapií mám sama několikaletou pozitivní osobní zkušenost, pomohla mi předejít vyhoření ze zaměstnání a spontánně ji od té doby všem doporučuji, takže mi práce pro Terap.io přijde přirozená,“ okomentovala svou novou pozici Ania Cingrošová.

Na Terap.io každý měsíc proběhne kolem 300 sezení s terapeuty. Počet se stále zvyšuje, každý měsíc přibude více než 100 nových klientů, oproti létu se tak zájem o služby online terapeutů ztrojnásobil. Aktuálně na platformě působí 15 terapeutů, do konce roku jich přibude dalších 10. Terap.io také začalo nabízet poukazy na terapie pro firmy, vzhledem k rostoucímu zájmu ze strany zaměstnanců. Poukazy mohou samozřejmě koupit i lidé jako dárek pro své blízké.

“Díky letošní investici fondu Miton můžeme zároveň investovat do vývoje produktu i do podpory marketingové komunikace a CRM. Vánoční kampaň tedy máme postavenou na produktové novince, tedy možnosti věnovat pod stromeček dárkový poukaz na sezení s terapeutem,” vysvětlil Chadi El-Moussawi, spoluzakladatel platformy Terap.io.

První česká platforma pro psychoterapii Terap.io vznikla v důsledku náročných životních období dvou přátel (Chadi El-Moussawi a Jan Sasínek), která překlenuli díky terapii. Společně se zkušenou psychoterapeutkou Olgou Kunertovou se pak rozhodli vytvořit službu, která zjednoduší přístup k terapii všem. Terap.io během pár jednoduchých kroků propojí klienta s terapeutem a po výběru termínu zprostředkuje terapeutické sezení formou videohovoru, audiohovoru nebo chatu, bezpečně a bez využití třetích stran. Terapii tak zájemci mohou podstoupit v jakémkoli čase a situaci, která jim vyhovuje. Služba také pomáhá s výběrem konkrétního terapeuta.

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru