Dnes vyšlo 15 článků

Tento vibrátor vybral na Kickstarteru za 4 dny 125 tisíc dolarů

Crowdfundingový portál Kickstarter doposud nepovoloval erotické hračky a pomůcky. Nicméně nyní se mezi projekty objevil malý, jednoduchý a účinný vibrátor od společnosti Dame Products. Cílem bylo vybrat 50 tisíc dolarů, přičemž tato hranice byla bleskovou rychlostí pokořena. Za pouhé čtyři dny vybral vibrátor nesoucí název Fin téměř 125 tisíc dolarů.

Vibrátor od značky Dame Products je první erotická hračka, která zahájila projekt na crowdfundingovém webu Kickstarter. Doposud se erotické pomůcky objevovaly pouze na IndieGoGo, ale nyní i Kickstarter nabízí prostor pro XXX příslušenství. V budoucnu bychom mohli na Kickstarteru vidět více vynálezů pro intimní chvíle.

„Značka Dame Products dělá něco nového a inovativního. A takové produkty bychom rádi měli na Kickstarteru,“ řekl Justin Kazmak, viceprezident komunikačního oddělení Kickstarteru. „Budeme i nadále dávat šanci projektům, jako je tento.“

Přenosný vibrátor byl navržen tak, aby se stal součástí vás. V porovnání s ostatními vibrátory se Fin liší tím, že se nosí mezi prsty. Svými vibracemi okoření předehru i pohlavní styk.

Společnost Dame Products založily v roce 2014 dvě chytré ženy. V jejich portfoliu jsou intuitivní produkty vyznačující se intuitivním designem a bezpečným materiálem, přičemž všechny produkty prochází přísným uživatelským testováním.

Vibrátor se třemi rychlostmi je vyroben z lékařského silikonu, který je zdravotně nezávadný a bezpečný. K dobíjení se používá přiložený USB kabel.

Maloobchodní cena vibrátoru Fin je 75,95 dolarů. Ale ti, kteří přispějí na kampaň na Kickstarteru, dostanou slevu ve výši 20 % a více.

Výzkum ukazuje, že ženy jsou čtyřikrát častěji než muži nespokojené s nedávným sexem. Právě pro ženy je tělesná důvěrnost klíčem ke vzrušení a stimulace klitorisu je nezbytná pro dosažení orgasmu. A tento vibrátor má sloužit právě k dokonalé stimulaci klitorisu.

Projekt je velice úspěšný, o čemž svědčí skutečnost, že během prvních čtyř dní vybral 125 tisíc dolarů. A do konce zbývá ještě 26 dní.

Zdroj: Kickstarter, Mirror

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru