Tento startup zaplatil svým zaměstnancům párty v Las Vegas

V roce 2007 založil Bryan Goldberg s dalšími třemi spoluzakladateli startup Bleacher Report, který se zabývá podrobnými reporty ze sportovních událostí s napojením na řadu bloggerů. Nicméně v roce 2013 se tvůrci startupu rozhodli prodat ho společnosti Turner Media za 200 milionů dolarů (více než 5 miliard korun).

Zakladatelé startupu Bleacher Report se při příležitosti prodeje rozhodli, že tuto významnou událost oslaví se svými 160 zaměstnanci, a tak jim zaplatili víkend v Las Vegas. Zaměstnanci měli uhrazeny veškeré náklady na cestu, ubytování i zábavu.

Bryan Goldberg nechtěl o výletu prozradit podrobnější informace, protože co se stane v Las Vegas, má zůstat v Las Vegas. Ale pokud by měl tuto nezapomenutelnou událost ohodnotit na stupnici od jedné do deseti, potom by jí dal bezpochyby desítku. A podotkl, že pokud by chtěl prodávat svůj druhý media startup Bustle, už by pravděpodobně takovou šílenou oslavu neuspořádal.

Celý výlet stál každého spoluzakladatele několik desítek tisíc dolarů, přičemž celková suma za tuto bláznivou oslavu se pohybovala ve stovkách tisíc dolarů.

Zdroj: CzechCrunch, Business Insider

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru