Tento smartphone má stejné parametry jako Galaxy S7, ale je o 6 000 korun levnější

Značka ZTE vyrábí většinou low-end zařízení. Nicméně, nyní představila prémiový produkt. S chytrým telefonem, který nese název Axon 7, udělala velký dojem.  

Smartphone má téměř stejné specifikace a funkce jako vlajková loď jihokorejského giganta Samsung. Ale Axon 7, který sice není vodotěsný, je o 6 000 korun levnější než Samsung Galaxy S7. Při návrhu zařízení společnost ZTE spolupracovala s designéry DesignWorks, kteří například pro automobilku BMW navrhli řadu BMW X.

Tato spolupráce vyústila v elegantní celokovový telefon, který nejenže perfektně vypadá, ale také skvěle funguje. K dostání je i ve zlaté barvě.

A komu se zlatý odstín nezamlouvá, může sáhnout po metalické šedé.

Axon 7 se vyznačuje krásným 5,5palcovým AMOLED displejem s rozlišením 1440p, který vypada naprosto stejně jako displej Samsungu Galaxy S7. Dokonce je tento displej lepší, než má iPhone 6s, LG G5 či HTC 10.

Smartphone disponuje 20megapixelovým fotoaparátem s optickou stabilizací obrazu (OIS) s f/1.8. Fotografie jsou kvalitní i při špatném osvětlení.

V jasném denním světle si fotoaparát Axon 7 vede překvapivě dobře.

Při 100% přiblížení je viditelné, že 20megapixelový fotoaparát skutečně zachycuje více detailů než Samsung Galaxy S7 se svým 12megapixelovým fotoaparátem.

Axon 7 má výkonný procesor Snapdragon 820 a 4GB RAM. Axon 7 běží poměrně rychle a hladce, přičemž aplikace běží naprosto bez problémů.

Nespornou výhodou je, že zařízení má Android bez zbytečných a nepotřebných aplikací. Běží na čistém Androidu. Dále má k dispozici 64 GB úložného prostoru, zatímco Galaxy S7 má minimální velikost úložného prostoru 32 GB. Paměť je možné rozšířit o microSD kartu.

Používá USB-C pro rychlé nabíjení a rychlé datové přenosy.

Velice rychle pracuje také snímač otisku prstů pro odemčení. Tento snímač se nachází na zadní straně těla.

A cena? Axon 7 stojí cca 9 600 korun.

Zdroj: Business Insider

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru