Tento sexy vězeň je už venku z basy. O své první modelingové fotky se podělil na Instagramu

Asi před dvěma lety obletěla internet fotka, na které je zachycen nejvíce sexy vězeň při zatýkání. Jeremy Meeks se už dostal na svobodu, přičemž nyní si užívat internetové slávy a pozornost fanynek na Instagramu. Dokonce ho oslovily modelingové agentury.  

V létě v roce 2014 kalifornská policie zveřejnila fotografii nelegálně ozbrojeného muže z jednoho gangu.

jeremy01

Zdroj: Instagram

„Prosím, přijď mě v noci vykrást,“ psaly tehdy fanynky k fotografii, která měla na Facebooku desetitisíce sdílení.

Poté se začalo o tomto gangsterovi psát jako o nejatraktivnějším vězni na světě. Dokonce se ženy začaly skládat na jeho kauci, aby byl z vězení propuštěn. Nicméně nebylo to ničemu platné, protože Jeremy Meeks si musel svůj trest odsedět.

V březnu letošního roku byl propuštěn a modelingové agentury se o něj praly. Jeremy Meeks přijal nabídku agentury White Cross Management a nyní se chlubí svými prvními modelingovými fotkami na Instagramu, kde má přes 600 tisíc sledujících.

jeremy05

Zdroj: Instagram

jeremy03

Zdroj: Instagram

jeremy04

Zdroj: Instagram

jeremy02

Zdroj: Instagram

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru