Tento odpadkový koš přemění během 24 hodin odpadky na hnojivo

Speciální odpadkový koš snižuje potravinový odpad o více než dvě třetiny původního objemu, a to prostřednictvím automatizovaného procesu. Během 24 hodin dokáže odpad proměnit na hnojivo, se kterým se dá potom pohnojit trávník, rostliny i zahrada. Zera Food Recycler je šetrný k životnímu prostředí, protože díky němu se na skládku dostane mnohem méně jídla.

Určitě jste nikdy nepředpokládali, že vám v kuchyni bude stát odpadkový koš, který by potravinový odpad přeměnil na hnojivo. Technologie zasahují do všech oblastí, dokonce i do natolik specifických, jako jsou odpadky. Svým designem a rozměry se odpadkový koš perfektně zapadne do moderní kuchyně.

dqvmwe8qzpicyuwgjlae

Zdroj: IndieGoGo

Odpadkový koš je inteligentní, a tak se dá propojit s mobilní aplikací. Snadno na dálku koš spustíte či zastavíte. Dokonce dostanete oznámení, jakmile bude proces dokončen anebo bude nutno vyměnit filtr. Dále můžete přes aplikaci sledovat různá informační a kutilská videa, nebo získávat odměny za recyklaci.

Projekt byl velice úspěšný i na crowdfundingovém portálu IndieGoGo, kde vybral téměř 450 tisíc dolarů, což bylo 827 % toho, co požadoval.

Zdroj: IndieGoGo

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru