Dnes vyšlo 15 článků

Tento obal přidá vašemu iPhonu až 128 GB paměti navíc

Společnost SanDisk představila novou řadu obalů pro iPhone 6 a iPhone 6s, která rozšíří kapacitu úložiště dat. Obal nesoucí název iXpad Memory Case je k dispozici v 32GB, 64GB a 128GB variantě.

V zadní části specifického obalu se nachází miniaturní čip, který je zásadní pro ukládání fotografií. A v aplikaci fotoaparátu můžete nastavit, aby se pořizované snímky ukládaly přímo do rozšířené paměti. Nespornou výhodou je, že veškerá data uložená v obalu jsou šifrovaná. A v případě potřeby můžete data přesunout do počítače prostřednictvím desktopového softwaru. Přenos dat mezi samotným iPhonem a obalem probíhá pomocí konektoru Lightning.

sandisk

Obal, který rozšíří paměť iPhonu až o 128 GB. Zdroj: YouTube

„Obal doplňuje aplikace iXpand Case App, prostřednictvím které získáte přístup k obsahu uloženého v paměti obalu. Získáte rychlý přístup k fotografiím, videím, hudbě a dalším soborům. Aplikace umožňuje jednoduché třídění, přičemž automaticky organizuje a třídí obsah na fotografie, videa a hudbu. Nemusíte se tedy o nic starat.

 

V paměti se snadno ukládají videa a fotografie, ale můžete z ní také videa a hudbu přehrávat. A dále si můžete vytvořit seznam oblíbené hudby či nastavit automatický přenos všech fotografií a videí přímo do paměti obalu,“ sdělil výrobce v propagačních materiálech.

iXpand Memory Case umožňuje také rozšířit kapacitu baterie, a to až o 1 900 mAh. Výdržnost baterie se tak zdvojnásobí. A nemusíte se o nic starat, protože aplikace spustí nabíjení automaticky v okamžiku, kdy úroveň baterie klesne dostatečně nízko.

xpand memory case

Vybrat si můžete z několika barevných odstínů. Zdroj: SanDisk

SanDisk prodává unikátní obaly na Amazonu ve třech různých konfiguracích, přičemž paměť 32 GB vás vyjde na 59,99 dolarů, 64 GB na 99,99 dolarů a 128 GB na 129,99 dolarů. A vybrat si můžete z několika barevných odstínů.

Zdroj: MacRumors

Komentáře

Nahoru