Tento muž vysílal vraždu živě na Facebooku

Clevelandská policie vyhlásila pátrání po muži, který měl živě vysílat vraždu na svém účtů na sociální síti. Podezřelý se ve videu dokonce pochlubil tím, že během velikonočního víkendu zabil desítku lidí.

Americká policie pátrá po sedmatřicetiletém Stevu Stephensovi, který na Facebooku živě vysílal vraždu čtyřiasedmdesátiletého Roberta Goodwina. Oběť surově zastřelil, přičemž o tento hrůzný čin se podělil s ostatními na sociální síti.

Vražda se odehrála v druhém největším městě ve státu Ohio. Policie se ještě snaží ověřit, zda je plešatý černoch s bradkou spojen i s dalšími vraždami, jak tvrdí ve videu, či nikoliv. Šéf clevelandské policie Calvin Williams vyzval pachatele, aby se dobrovolně vzdal. A také nabídl odměnu ve výši 50 tisíc dolarů za jakoukoliv informaci, která povede k dopadení ozbrojeného muže.

stephen

Muž, po kterém policie pátrá, Zdroj: Twitter

vrazda facebook

Zavražděný muž, Zdroj: Heavy (screenshot z videa)

Zdroj: Mirror

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru