Dnes vyšlo 15 článků

Tento muž může hrát Pokémon GO s Teslou

Tesla Model S je údajně ideální vozidlo, se kterým můžete hrát mobilní hru s rozšířenou realitou Pokémon GO. Pravděpodobně spoustu hráčů napadlo, jak vylepšit svůj automobil, aby mohli hrát Pokémon GO i na cestě do práce anebo na výlet.

Server Pink Java umí překvapit. Tvrdí, že redaktor tohoto serveru označovaný pouze jako Jeff se naboural do jeho Modelu S, aby mohl spustit mobilní hru Pokémon GO na 14palcovém displeji na palubní desce. Nicméně odmítl nabourat se do dalších vozidel Tesla, protože tvrdí, že je to proces pokusů a omylů.

05

Zdroj: Pink Java

„Jedná se o proces pokusů a omylů,“ řekl Jeff. „Jednou jsem se naboural do domovního systému a světla blikala pokaždé, když jsem dostal e-mail. Nedokázal jsem přijít na to, jak to zastavit.“

04

Zdroj: Pink Java

Ve své podstatě mu stačilo štěstí, staromódní vynalézavost a ethernetový kabel, aby mohl spustit Pokémon GO na své Tesle.

„Je to celkem výzva,“ řekl Jeff. „Málem jsem při couvání přejel Rattata.“

CatchFootage

Zdroj: Pink Java

Zdroj: Pink Java

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru