Dnes vyšlo 15 článků

Tento muž letěl z Bangkoku do Sydney a vyčkával v dešti 18 hodin, aby si koupil iPhone 7

Attapon Thaphaengphan cestoval z Bangkoku do Sydney, neboť si chtěl koupit iPhone 7 v den jeho vydání. Tento ctižádostivý třicetiletý muž se do řady před obchod Apple dostavil ve čtvrtek kolem 14:00 hodin. Vyčkávání v chladném a deštivém počasí ho neodradilo. A navíc si celý výlet zdokumentoval a sdílel ho se svými přáteli na sociální síti Facebook.  

Stovky fanoušků značky Apple přišly tábořit před prodejnu už dva dny před tím, než se iPhone 7 oficiálně objevil na pultech obchodů. Attapon Thaphaengphan si koupil letenku za 800 dolarů z Bangkoku do Sydney. Nicméně, do Austrálie přiletěl už v pondělí 12. září 2016, aby se ještě podíval po hlavním městě. K prodejně Apple dorazil ve čtvrtek 15. září 2016 kolem 14:00 hodin. A vyčkával na páteční zahájení prodeje iPhonu 7 v dešti a chladu.

attapon-01

Zdroj: Facebook

O svůj výlet se podělil na sociální síti Facebook, přičemž jeho přátelé mohli vidět místa, která navštívil. Také natočil video pro thajský zpravodajský portál iPhoneMod, pro který pracuje. Jelikož někteří fanatici se rozhodli vyčkávat na vysněný iPhone 7 už od středečního rána, Attapon byl dvoustý v řadě. I tak měl perfektní místo.

attapon-03

Zdroj: Facebook

Hlavní je, že se mu podařilo koupit předobjednaný iPhone 7 Plus. Oslavil to kávou na zahřátí. A po 18 hodinách úmorného čekání se dočkal.

attapon-04

Zdroj: Facebook

Zdroj: Daily Mail

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru