Tento muž dostal cestu kolem světa zdarma, aby posbíral všechny Pokémony

Před několika dny jsme vás informovali o tom, že první hráč mobilní hry s rozšířenou realitou Pokémon GO pochytal všech 142 Pokémonů na území Spojených států amerických. Nicméně, ve hře existuje celkem 151 Pokémonů, z nichž 142 je dostupných právě v USA, ale ještě mu chybí 6 vzácných a 3 exkluzivní digitální zvířátka, která jsou dostupná pouze v jiných mezinárodních regionech.

Nick Johnson se vydal na cestu kolem světa, aby mohl chytit 3 exkluzivní Pokémony vyhrazená pro určité regiony a doplnit tak svou sbírku. Výlet mu sponzorují společnosti Marriott Rewards a Expedia.com.

regiony pokémon go

Mapa, kde bude hráč hledat Pokémony. Zdroj: Tech Insider

Nick Johnson se svou přítelkyní poletí nejprve do Paříže, kde chytí evropského Mr. Mime. Následně poletí do Hongkongu hledat čínského Farfetch’d a z Hongkongu si udělají výlet do Sydney, kde musí chytit australského Kangaskhana. Při lovu nebude používat oblíbené mapovací nástroje, jako je například PokeVision.

A jakmile bude mít sbírku Pokémonů kompletní (nebo alespoň co nejúplnější), vydá se se svou přítelkyní na několik dní na dovolenou do Tokia.

Společnost Expedia.com zajišťuje letenky a společnost Marriott Rewards zase hotely v jednotlivých městech. Nick bude na každé zastávce psát příspěvky do blogu portálu Expedia.com a dělat rozhovory pro média. A aktuální informace bude sdílet také na Twitteru a Snapchatu.

snapchat

QR kód pro Snapchat, Zdroj: Tech Insider

Zdroj: Tech Insider, Zdroj titulní fotografie: Twitter

Komentáře

Nahoru