Tento kreativní marketér doručil svůj životopis v koblihách

Lukas Yla působil v marketingovém segmentu pět let. Rozhodl se ve svém pracovním životě udělat velkou změnu, a tak se přestěhoval z Evropy do USA. Nicméně věděl, že najít v San Franciscu práci v marketingové oblasti nebude snadné, a proto se rozhodl své schopnosti potenciálním zaměstnavatelům demonstrovat vtipnou formou životopisu.

Lukas se maskoval za poslíčka, přičemž svůj životopis kreativně umístil do krabice s koblihami. Tento balíček doručil vždy do rukou potenciální zaměstnavatele. A jakmile si hladový ředitel otevřel krabici s koblihami, objevil jako první obálku s nápisem: „Většina životopisů končí v koši. Můj ve vašem žaludku.“

Lukas v životopise uvedl: „Jak jste si mohli všimnout, dívám se na věci z jiného úhlu a co je nejdůležitější, dokončuji je.“

K životopisu připojil odkaz na svůj LinkedIn profil, aby ho mohl zaměstnavatel případně kontaktovat. A nezapomněl popřát dobrou chuť.

Lukas doručil už 40 originálních balíčků s životopisem, díky nimž byl pozván na 10 pohovorů. Stále však čeká na uzavření pracovní smlouvy. Ale věříme, že s tímto zajímavým nápadem brzy uspěje.

Zdroj: The Next Web

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru