Tento kočárek produkuje energii a dobije váš telefon

V současné době spousta lidí nedá dopustit na externí baterie (tzv. powerbanky), které nabijí telefon i na cestách. Nicméně taková zařízení si vyžadují také nabití. Společnost 4mom’s přišla s exkluzivním řešením pro všechny rodiče.  

Kočárek zvaný Moxi disponuje generátorem zabudovaný v zadních kolečkách, který během procházek produkuje energii. A právě tuto energii můžete využít k nabíjení mobilního telefonu, přičemž USB port se nachází v rukojeti. Vytvořená byla také aplikace, která dokáže měřit počet kroků na procházce a spálené kalorie. Rukojeť je vybavená LCD displejem, který v neposlední řadě zobrazuje teplotu prostředí.

kocarek02

Kočárek produkuje energii a nabije smartphone. Zdroj: Gizmodo

Dětský kočárek nabízí standardní funkce jako většina klasických kočárků, například si můžete ratolest otočit směrem k sobě či směrem jízdy. V rukojeti, která je polohovatelná, se nachází odkládací prostor pro klíče, peněženku a chytrý telefon. A třešničkou na dortu jsou přední a zadní světla kočárku, díky kterým si můžete vyjít na procházku i za zhoršených světelných podmínek. S osvětleným kočárkem vás snadno uvidí i řidiči na přechodu.

kocarek01

Kočárek můžete zakoupit už v říjnu letošního roku. Zdroj: Gizmodo

Kočárek bude k zakoupení v průběhu října a jeho cena se bude pohybovat kolem 17 tisíc korun.

Zdroj: Gizmodo

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru