Tento klon Snapchatu očaroval Asii

Snapchat je moderní platforma, která se od ostatních sociálních sítí výrazně liší. Aplikace je kreativnější a nabízí úžasné filtry. Nicméně, v asijských končinách má Snapchat konkurenci jménem Snow, která se do popředí dostává právě širší nabídkou filtrů.  

Aplikace Snow se zrodila v Jižní Koreji, přičemž se jedná o skutečný klon Snapchatu. Světlo světa spatřila v loňském září, přičemž k dnešnímu dni má už 30 milionů uživatelů.

snow

Snow je klon aplikace Snapchat, Zdroj: Wersm

Snow pracuje na stejném principu jako Snapchat. Nicméně Snow má přidanou hodnotu v tom, že je více asijský. Oblíbený je především v Číně, kde je Snapchat stále zakázaný. Snow se pyšní pestrou sadou filtrů, jichž je více než 100, zatímco Snapchat má pouze 15 filtrů. A aplikace nepostrádá ani po funkcionální stránce, například si můžete vytvořit vlastní GIF. Nechybí ani originální filtry, jako například Harijuku dívka.

Určitě pro vás nebude překvapení, že za aplikací stojí jihokorejský internetový gigant Naver, který má pod svými křídly také chatovací aplikaci Line.

Pokud chcete Snow vyzkoušet, můžete ho stáhnout na iOS i na Android.

Zdroj: Wersm

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru