Video: Tenhle Ukrajinec má pro strach uděláno

Máte strach z výšek? Z těch malých asi ne. Nicméně co když se jedná o desítky či stovky metrů? Z toho už většina lidí má respekt. Ale Ukrajinec vystupující na internetu pod přezdívkou Mustang Wanted má pro strach uděláno.

Ve výšce desítek či stovek metrů (ono je vlastně jedno, o jakou výšku se jedná…) se zavěšuje za paneláky či jeřáby. A drží se pouze jednou rukou. Bez jakéhokoliv jištění. Kromě toho se i jenom tak prochází po lešení či šplhá po jeřábech.

Zajímavý je i jeho názor na smrt:

Smrt není to nejhorší, co se člověku může stát. Každý někdy umře – ale ne každý žije život tak, jak chce. Pokud máte ze všeho strach, tak musíte žít ve sterilní laboratoři.

Pro tohoto bývalého právního poradce by byla smrt lepší jak nějaké vážné zranění. Tato filozofie společně s jeho fotkami a videi mu získala velkou internetovou popularitu.

mustang-wanted-2

Vždyť jeho poslední video získalo jíž více než 1 milión zhlédnutí za necelý týden. Jeho jediným problém je tedy policie, která mu někdy přerušuje jeho neuvěřitelné kousky. A co si o nich myslíte vy?

mustang-wanted-8

mustang-wanted-7

mustang-wanted-6

mustang-wanted-5

mustang-wanted-4

mustang-wanted-3

mustang-wanted-1

zdroj: mustang-wanted.com

Milovník knížek, počítačových her a anime. Kromě toho si myslí, že člověk by kromě ducha měl rozvíjet i své tělo. Proto se pravidelně věnuje běhání, posilování a několika dalším věcem. Na Objevit.cz vás pravidelně informuje o novinkách z IT.

Komentáře

Nahoru