Dnes vyšlo 15 článků

Televize větší, než postel: Xiomi představuje TV budoucnosti

Televize větší, než postel: Xiomi představuje TV budoucnosti

Firma Xiaomi představila obrovskou televizi v řadě Redmi v podobě 98palcové chytré televize Redmi Max. Toto obří chytré zařízení podporuje rozlišení 4 kB a je dodáváno s 4 GB RAM, 64 GB úložiště a vlastním 12nm čtyřjádrovým uživatelským procesorem. 

Pokud jste někdy snili o vlastnictví televize, která by byla větší než vaše postel, nyní ji můžete mít. Televize Redmi Smart TV Max od společnosti Xiaomi byla představena a při velikosti displeje 98 palců. Pravidelné sledování filmů v domácím prostředí by mohlo konkurovat zážitku z  kina.

Smart TV Max Xiaomi Redmi nabízí vysoce kvalitní rozlišení 4 kB, dynamické podsvícení 192 oddílů, odhad pohybu / kompenzace pohybu (MEMC) pro lepší zážitek ze sledování a pokrývá 85% NTSC. Na televizi Redmi je také podpora barev HDR. Podobně jako všechny modely chytrých televizorů Xiaomi, i tento běží na PatchWall a Redmi říká, že byl výrazně vylepšen.

 

Snímek obrazovky 2020-04-08 v 11.51.00

 

 

Čínská verze se na Android TV nespouští. Nicméně na tomto televizoru si můžete zavolat hlasového asistenta XiaoAI a máte možnost ovládat všechna inteligentní zařízení ve vaší domácnosti, jako je lednička, robotické vysavače, světla, ventilátory a další.

Televize Redmi Smart TV Max bude k dispozici od 9. dubna. Redmi uvedla, že dodání televizoru do domu zákazníka vyžaduje 30 dní. Kromě toho společnost Redmi vyšle své odborníky, aby provedli průzkum před instalací domu uživatele a jeho okolí. Redmi také nabídne personalizované řešení pro instalaci. Televizor bude dodáván ve speciálním automobilu a po dokončení instalace bude pro televizor vyhrazena zákaznická podpora.

 

Zdroj, foto: gsmarena.com

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru