Dnes vyšlo 15 článků

Televize Seznam zahájila vysílání. Pro diváky chystá zpravodajské pořady, autorské projekty i zábavu

Pátek 12. ledna se stal pro Seznam.cz velkým dnem. Společnost na konci druhého týdne nového roku rozšířila své působení také na televizní obrazovky a spustila vlastní televizní kanál s názvem Televize Seznam. Divákům kromě zpravodajství nabídne autorské projekty známých osobností, dokumenty, magazíny o sportu i slavných či politicko-ekonomické duely. Chybět nebude ani zábava.

seznam

Od páteční sedmé hodiny ranní je televize dostupná po celém území České republiky, a to prostřednictvím terestriálního vysílání Českých Radiokomunikací, skrze satelitní a kabelové distributory a další partnerské poskytovatele. K příležitosti zahájení nového kanálu natočil Seznam.cz reportáž, která divákům televizi představí, ukáže průběh a zákulisí náročných příprav vysílání a seznámí je s chystaným obsahem. Kromě klasických zpravodajských pořadů dostanou prostor i projekty osobností české žurnalistiky, na televizní obrazovce uvidíte například Filipa Horkého, Sabinu Slonkovou nebo Jindřicha Šídla, s investigativními pořady se přihlásí Vít Klusák s Filipem Remundou. Podle informací ředitele zpravodajství a Seznam TV Jakuba Ungera už nyní týmy chystají desítky zajímavých pořadů, které televize postupně odvysílá.

Cílem společnosti je nabídnout kvalitní nezávislý zdroj televizních informací a do vysílání zařadit živé reportáže, původní tvorbu i originální mix zábavy s pořady Stream.cz. K otázce, proč se vedení rozhodlo spustit celoplošnému televizní vysílání, Pavel Zima, ředitel pro exekutivu a komunikaci Seznam.cz, uvedl: „Vedly nás k tomu dvě věci. Zaprvé, že máme spoustu obsahu a je škoda ho neukázat lidem i jiným způsobem než jenom na internetu. A ta druhá věc, že se chceme dostat k lidem v osm večer do obýváku, kdy sedají do gauče a říkají ,televize bav mě‘, a tam ten internet trochu slábne, takže to je naše cílová skupina.“

Součástí vysílání budou také reklamní spoty nejrůznějších inzerentů. Pokud máte problém s naladěním nového kanálu, stačí navštívit webové stránky Seznamu, kde jsou popsány jednotlivé postupy.

Zdroj text: Sblog, Seznam Zprávy, Seznam, Youtube, zdroj video/foto: Youtube

Svůj život momentálně dělí mezi studium médií a andragogiky, drobnější copywriterské projekty a stáže. Po gymnáziu vedly její kroky na univerzitu, do regionální redakce novin a reklamní agentury, kde postupně získala cenné zkušenosti z oblasti žurnalistiky a reklamy, kterých si dodnes velmi váží. Ve volném čase se věnuje koordinaci festivalů po stránce PR. Skutečný odpočinek jí přináší vyčerpávající sport, dobrá kniha nebo kvalitní film.

Komentáře

Nahoru