Dnes vyšlo 15 článků

Tisková zpráva: Televize Prima chce být více na očích. Vzniká proto nové internetové oddělení

Nová dceřiná společnost FTV Prima bude mít na starosti rozvoj internetových aktivi. Celý internetový tým bude tvořit kolem 30 odborníků, povede jej Daniel Grunt, který působil jako ředitel nových médií ve společnosti Sanoma Media a předtím na pozici ředitele internetového oddělení v TV Nova, na postu multimedia business managera ve firmě Nokia či ředitele portálu Centrum.cz.

Ani další jména však nepatří mezi nějaké nováčky na poli internetu. Tak například za vznikající obsah pro tyto nové online projekty bude zodpovědná Jiřina Köppelová, která v minulosti působila například jako šéfredaktorka časopisu Vlasta a Praktická žena a řídila i online redakce všech webů společnosti Sanoma Media. Obchodní potenciál má za úkol vytěžit Petr Jelínek, jenž vedl obchodní oddělení internetu ve společnosti CET 21 a část obchodního oddělení ve společnosti Centrum.cz. Vedoucím produktového týmu PRIMA ON-LINE bude Lukáš Marek, který bude zodpovědný za produktový management a spouštění nových produktů. Zkušenosti pro tuto práci získal například na pozici business development managera v internetové divizi CET 21. Mezi první významné projekty patří portál nového kanálu Prima ZOOM, který vytváří Tomáš Karlík, bývalý editor webových portálů na tn.cz společnosti CET 21 a šéfeditor webových stránek national-geographic.cz.

Zdroj: iPrima.cz

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru