Dnes vyšlo 15 článků

Tisková zpráva: Telestax® představuje RestcommONE Marketplace™

Rychlé nabízení vlastního CPaaS a získání přístupu k novým CPaaS-enabled aplikacím přináší poskytovatelům služeb významnou příležitost zvýšit svůj zisk

Společnost Telestax® dnes představila svůj nový produkt RestcommONE Marketplace™ používající její vlastní osvědčenou platformu CPaaS (Communications Platform-as-a-Service) RestcommONE™. Poskytovatelé služeb využívající Marketplace mohou rychle začít používat platformu CPaaS a získat tak okamžitý přístup k dostupnému zasílání zpráv v reálném čase, hlasovým a video aplikacím, jež mohou prodávat svým obchodním partnerům. Poskytovatelé služeb se nyní stávají partnery, kteří mohou těžit z obchodního modelu hodnotového sdílení příjmů, který je nastaven ve prospěch jich samotných, prodejce aplikace a společnosti Telestax. Zatímco nabídky CPaaS představovaly vždy řešení jediného prodejce, která uvěznila partnery v jejich platformě, Marketplace je otevřený pro jakoukoliv aplikaci i poskytovatele služeb.

RestcommONE Marketplace nabízí zúčastněným poskytovatelům služeb novou obchodní příležitost tím, že poskytuje žádané aplikace a řešení fungující v reálném čase, jež jsou certifikované a integrované do platformy RestcommONE Platform. Toto výpočetní paradigma fungující na platformě CPaaS v sobě spojuje tradiční telekomunikace s novými aplikacemi a vytváří tím škálovatelná obchodní řešení pro komunikaci v reálném čase.

Prostřednictvím RestcommONE Marketplace si dnes mohou poskytovatelé služeb zvolit obchodní aplikace povolující zasílání SMS, aby mohli svým stávajícím firemním zákazníkům nabídnout kompletní výběr bohatých produktů a služeb z oblasti komunikace. Jelikož se poskytovatelé služeb stanou svojí vlastní komunikační platformou CPaaS, těží tak z vyšších marží a udržují veškerý provoz na svých sítích. Poskytovatelé služeb mohou využít velké příležitosti umožnit odesílání SMS u všech telefonních čísel v jejich síti pro nabízení produktů a služeb založených na SMS. Kromě dostupných aplikací, které umožňují odesílání SMS, přední API v daném průmyslovém odvětví RestcommONE a nástroj pro robustní vizuální design pomáhají poskytovatelům služeb vytvářet aplikace generující zisk v řádech hodin a dnů. Společnost Telestax rychle přidává hlasové a video aplikace do Marketplace pro bohatou nabídku aplikací WebRTC.

„Obchodní modely stávajících hráčů CPaaS mohou jít často proti zájmům jejich partnerů z řad poskytovatelů služeb. Navíc společně s rostoucím úspěchem jejich zákazníků může docházet k disproporčnímu škálování nákladů souvisejících s posíláním textových a hlasových zpráv a videí prostřednictvím CPaaS platforem“, uvedl Michael Brandenburg z Frost and Sullivan. „Telestax RestcommONE Marketplace nabízí kreativní obchodní model sdílení příjmů, který zároveň poskytuje vysokou hodnotu firemním zákazníkům a zvyšuje možnost vyšších příjmů pro prodejce aplikací i poskytovatele služeb.“

Se společností Telestax spolupracují mimo jiné MetTel, Lumin, Ipitimi, Network Intelligence a TeleHealth a jsou nadšení z možností, které RestcommONE Marketplace nabízí.

„Máme obrovskou radost z posílení našich špičkových komunikačních řešení o přední technologii pro komunikace v reálném čase RestcommONE“, řekl Ed Fox, viceprezident Network Services pro MetTel. „Společně s tím, jak u nás naši zákazníci stále vyhledávají tzv. OTT (over-the-top) SMS komunikace, aplikace a interakce s konečnými uživateli poháněné umělou inteligencí a jinými vymoženostmi, my se obracíme na Telestax RestcommONE Marketplace, aby nám umožnil rychlé spuštění těchto služeb.“

„Rychle jsme se chytli u hnutí SMS/textových zpráv tím, že jsme opětovně objevili úspěch našich populárních call center prostřednictvím SMS. Díky tomu jsme mohli oslovit úplně nové uživatele, jako v případě národní linky bezpečí. Teenageři tak jako tak raději píšou zprávy, než aby mluvili, a díky tomu je ochotno se na nás obrátit více obětí. Nyní jsme naši aplikaci SMS-enabled call centrum přesunuli na RestcommONE Marketplace. Celý přesun proběhl zcela bezbolestně a našim poskytovatelům služeb přinesl příležitost stát se distribučním partnerem,“ vysvětluje Greg Nielsen, CEO IPitimi.

„Náš Marketplace umožňuje poskytovatelům služeb po celém světě snadno nabízet CPaaS vlastní značky společně s SMS-enabled obchodními aplikacemi vysoké hodnoty. Nachází se na cloudu a na stejné úrovni jako ostatní hráči CPaaS. Během pouhého jednoho měsíce se mohou naši poskytovatelé služeb dostat na stejnou úroveň jako jiní hráči CPaaS na trhu a brzy poté mohou nabízet svým firemním zákazníkům nové produkty a služby“, uvedl Ivelin Ivanov, spoluzakladatel a CEO společnosti Telestax.

O společnosti Telestax

Telestax se rychle stává katalyzátorem, díky němuž komunikace v reálném čase pronikají do mainstreamu. Naše platforma Our RestcommONE je škálovatelná, široce dostupná a je jedinou platformou WebRTC, která podporuje cloudové, on-premise a hybridní konfigurace. RestcommONE se rychle stává volenou platformou pro rychle se rozrůstající posílání textových a hlasových zpráv a video aplikací v podnikovém sektoru. RestcommONE Marketplace propojuje tyto nové omnichannel aplikace s poskytovateli služeb RestcommONE CPaaS-enabled (Communications Platform as a Service) a zvyšuje možnost vyšších příjmů pro obě strany. RestcommONE Marketplace v pozitivním smyslu narušuje trh komunikací v reálném čase tím, že mění způsob, jakým organizace získávají a využívají svůj firemní software. Telestax je globální společností v soukromém vlastnictví se sídlem v Palo Alto v Kalifornii.

KONTAKT PRO MEDIA: JoAnn Yamani, 408-781-5719, telestax@luminapr.com

Zdroj: ČTK/Protext

Komentáře

Nahoru