Tisková zpráva: Telepo pohání novou službu Telia Touchpoint ve Švédsku

Telepo pohání novou službu Telia Touchpoint ve Švédsku

Spuštění služby Telia Touchpoint ve Švédsku představuje rozšíření spolupráce firmy TeliaSonera se společností Telepo, která již funguje ve Finsku.

Firma Telepo oznámila, že její řešení pohání novou cloudovou komunikační službu firmy Telia Sonera s názvem „Touchpoint“, který byla právě spuštěna ve Švédsku.

(Logo: https://photos.prnewswire.com/prnh/20130408/607365 )

Telia Touchpoint se nejprve zaměří na středně velké firmy. Jedná se o přední řešení v oblasti cloudové komunikace, které spojuje IT a webové technologie se síťovými službami pro mobilní přístroje i pevné linky.

Součástí řešení je kompletní systém PVX, služba centrálního řízení a ACD. V kombinaci s informačními řídícími systémy nabízí toto řešení nové flexibilní způsoby práce pro moderní uživatele z řad firemních zákazníkům bez ohledu na to, zda používají chytré telefony, iPady, PC nebo Mac.

Thomas Johansson, ředitel divize širokopásmových služeb pro B2B ve firmě TeliaSonera, řekl: „S firmou Telepo dlouhodobě a úspěšně spolupracujeme v našem podnikání ve Finsku. Nyní jsme spolupráci rozšířili o švédský trh, a to díky produktu Telia Touchpoint, který je kombinací služeb firmy Telepo s našimi síťovými službami.“

Patrik Sörqvist, generální ředitel firmy Telepo, řekl: „Znovu jsme ukázali naši schopnost pomáhat velkým provozovatelům komunikačních sítí rychle zavádět moderní komunikační služby pro podnikatele, na platformě Telepo, a to pod vlastními značkami našich klientů. Velmi nás těší další spolupráce s firmou TeliaSonera a potenciál společně rozšiřovat naše služby do nových zemí.“

Řešení firmy Telepo jsou navržena se zřetelem na firemní zákazníky. Pomáhají lidem dělat jejich práci rychleji a snadněji díky vytvoření přirozenějšího komunikačního prostředí. Umožňují vám přístup k bohatým funkcím odkudkoli a kdykoli, takže můžete komunikovat s každým prostřednictvím jakéhokoli systému či zařízení, které si vyberete. Díky bezpečné architektuře toto řešení vyniká v oblastech, které jsou pro nasazení cloudových systémů zásadní, jako jsou například multitasking, snadnost používání pro uživatele a mobilita.

O společnosti Telepo

Telepo je inovativní dodavatel softwarových řešení, která umožňují poskytovatelům komunikačních služeb nabídnout firmám pokročilé a moderní způsoby komunikace, jako službu pod vlastní značkou. Toto řešení pomáhá poskytovatelům služeb zvýšit tržby, věrnost zákazníků a přidanou hodnotu na zákazníka a současně umožňuje firmám změnit způsob jakým komunikují. Firma Telepo AB je soukromou společností se sídlem ve švédském Stockholmu.

Zdroj: Telepo AB

Kontakt pro tisk: Olle Hillström, +46(0)8-50652749, press@telepo.com

Zdroj: ČTK/Protext

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru