Tisková zpráva: Telephonics Corporation získala smlouvu na systém TruLink(R)

Telephonics Corporation získala smlouvu na systém TruLink(R)

Společnost Telephonics Corporation získala smlouvu IDIQ (bez omezení dodávek a množství) v hodnotě 33 milionů dolarů na svůj bezdrátový telekomunikační systém TruLink(R).

Telephonics Corporation, stoprocentní dceřiná společnost firmy Griffon Corporation (burzovní index NYSE: GFF), dnes oznámila, že velitelství řízení životního cyklu letectva a raket americké armády (AMCOM) v Huntsville ve státě Alabama udělilo společnosti Telephonics Corporation pětiletou smlouvu v hodnotě 33 milionů dolarů bez omezení dodávek a množství na její bezdrátový telekomunikační systém TruLink(R). Tato smlouva umožňuje plnou rychlost výroby šifrovaného leteckého komunikačního bezdrátového systému (EAWIS) pro systém Product Manager Air Warrior americké armády.

Systém TruLink zvyšuje bezpečnost provozu tím, že odstraňuje těžkopádné komunikační kabely, které vážou členy posádky k platformě. Efektivita mise je posílena prostřednictvím plně duplexní komunikace. Snížení hlučnosti maximalizuje srozumitelnost ve vysoce hlučném prostředí helikoptér. Bezpečnost Typu 1 s certifikací NSA maximalizuje zabezpečení informací a zvyšuje bezpečnost vojáků tím, že zamezuje odposlechu komunikace.

„Jsem nesmírně hrdý na to, že byla schválena smlouva na několik let o plné rychlosti výroby bezdrátového telekomunikačního systému TruLink od Telephonics pro řešení zabezpečené bezdrátové komunikace. Tento systém zvýší schopnost pilotů armády plnit své poslání bezpečně a spolehlivě. Jejich úkoly jsou důležité pro naši národní bezpečnost doma i v zahraničí,“ řekl Joseph Battaglia, prezident a generální ředitel společnosti Telephonics Corporation.

O společnosti Telephonics

High-tech inženýrská a výrobní zařízení společnosti Telephonics dodávají integrovaná informační, komunikační a senzorová systémová řešení pro vojenské a komerční trhy na celém světě. Telephonics se specializuje na letecké komunikační systémy, bezdrátové komunikační systémy, radary, systémy identifikace přátel a nepřátel, integrované bezpečnostní systémy, systémy řízení letového provozu, leteckou elektroniku, provádění analýz hrozeb a radarové systémy.

O společnosti Griffon Corporation

Griffon Corporation (dále jen „Společnost“ nebo „Griffon“) má sídlo v New Yorku ve státě New York. Griffon je diverzifikovaná manažerská a holdingová společnost, která podniká prostřednictvím dceřiných firem. Společnost dohlíží na činnost svých dceřiných firem, přiděluje jim prostředky a řídí jejich kapitálové struktury. Společnost svým dceřiným firmám poskytuje řízení a pomoc s akvizicemi, příležitostmi k růstu a převody. Griffon také vyhledává, vyhodnocuje a případně získává další podniky, které nabízejí potenciálně atraktivní zhodnocení kapitálu pro její další diverzifikaci.

Výhledová prohlášení

Výhledová prohlášení podle Zákona o vedení sporů o cenné papíry z roku 1995: Některá prohlášení, jiná, než historické skutečnosti uvedené v této tiskové zprávě, jsou výhledová prohlášení. Tato výhledová prohlášení jsou založena na přesvědčení vedení společnosti a na předpokladech založených na informacích, které má vedení společnosti v současné době k dispozici. Skutečné výsledky se mohou podstatně lišit od výsledků uvedených ve výhledových prohlášeních. Informace o rizicích a nejistotách, které mohou ovlivnit výsledky společnosti a výhledová prohlášení, jsou uvedeny v hlášeních společnosti Griffon podaných Komisi pro obchod s cennými papíry. Společnost se nezavazuje v reakci na budoucí události a okolnosti ani v reakci na vznik neočekávaných událostí publikovat revize těchto výhledových prohlášení.

(C) 2013 Telephonics Corporation. 815 Broad Hollow Road, Farmingdale, NY 11735. Všechny obchodní značky, obchodní názvy, služební značky a loga použitá v tomto textu jsou majetkem příslušných společností.

Kontakty

Investoři:

ICR, Inc.

Anthony Gerstein, 646-277-1242

anthony.gerstein@icrinc.com

nebo

Telephonics Corp.

Carrie Petrocca-Aronson, 631-755-7583

petrocca@telephonics.com

Zdroj: Telephonics Corporation

Tuto tiskovou zprávu najdete online na adrese:

https://www.businesswire.com/news/home/20130110006062/en

Zdroj: ČTK/Protext

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru