Tisková zpráva: Telefonní služby si nově pořídíte i v Euronicsu

Telefonní služby si nově pořídíte i v Euronicsu

Po Tesco Mobile, který byl pilotním projektem spolupráce velkého operátora a celonárodní sítě prodejen potravin a spotřebního zboží, bude telefonní služby nabízet i největší síť elektroprodejen u nás, Euronics. Od 23. října 2013 Euronics spouští na všech svých pobočkách novou službu Euronics SMART.

Zákazníci si budou moci zakoupit vybraný mobilní telefon spolu s balíčkem služeb zahrnujícím neomezené volání, sms a internet v rámci České republiky, servis např. v případě poruchy, nehody nebo krádeže, zapůjčení náhradního telefonu a náhradní díly.

„Nová služba vychází vstříc zákazníkům, kteří se nechtějí zatěžovat starostmi navíc. Ocení ji především zákazníci, kteří si chtějí koupit dražší telefon, ale momentálně nemají dostatek financí nebo rodiče dětí, které telefon často ztrácí.

Smluvní závazek bude trvat dva roky, po kterých zákazníkovi přístroj zůstane, a buď bude moci služby Euronics Smart využívat dále a smlouvu prodlouží nebo může využít jakýkoli tarif některého z operátorů na našem trhu,“ vysvětluje tiskový mluvčí Euronics Bohuslav Komín. Spojení elektroprodejce a mobilního operátora se doslova nabízelo. V poslední době se ceny za nové telefonní přístroje hlavně na internetu snížily natolik, že část zákazníků už neviděla smluvní závazek u operátora jako dostatečně lukrativní. Euronics využil příležitosti a spojil se s EURO OPERATOREM, novým virtuálním operátorem v síti Vodafone.

Po mobilních telefonech se služba rozšíří i na další segmenty

Služba Euronics SMART nebude jen čistě o telefonech s neomezeným voláním. Je kombinací rozšířených služeb. „Novou službou chceme zákazníkům usnadnit život. Po zavedení do provozu plánujeme rozšíření Euronics SMART o segmenty tabletů, notebooků, fota a bílého zboží jako jsou ledničky, pračky a další velké bílé spotřebiče do domácnosti. Pokud se vám třeba porouchá pračka nebo lednička, bez kterých se dnešní domácnost neobejde, dostanete po dobu opravy náhradní a vaše domácnost může fungovat dále bez jakéhokoli omezení,“ vypočítává možnosti využití nové služby Komín. Tento způsob nákupu elektroniky je revoluční, protože si nekoupíte jen přístroj, ale celý balíček poskytující úplný servis a jistoty včetně „splátkového prodeje“.

Euronics připravil na zavedení služby SMART speciální leták, kterým chce v prvním týdnu od 23. do 30. října přilákat co nejvíce zákazníků. V nabídce jsou letošní modely telefonů od LG nebo Samsungu.

ikona LETÁK

Kontakt:

PR EURONICS:

MC CONSULTANT s.r.o.

Jana Holoubková

e-mail: jana@mc-consultant.cz

tel. 728 670 959

ČTK ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese https://www.protext.cz

Zdroj: ČTK/Protext

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru