Dnes vyšlo 15 článků

Telefon od Lenova se vám omotá kolem zápěstí

Už nějakou dobu se mluví o ohebných obrazovkách, ale většina demonstrací byly jen prototypy, které plně nefungují. Lenovo však před pár dny předvedlo skutečný a fungující telefon, který se dá využít jako náramek.

V San Franciscu toho bylo představeno více včetně například 6,4 palcového phabletu, který integruje 3D mapovací technologii Googlu s názvem Tango. Je vybaven čtyřmi kamerkami, které skenují místnost kolem a sledují objekty, což je ideální pro rozšířenou realitu.

lenovo

Ale všechny představené novinky jsou nic oproti tomuhle. Celý svět nejvíc zaujal telefon, který ani nemá žádné jméno, je to ale pořádný akrobat! Nic takového jsme ještě v životě neviděli.

lenovo2

A dělá se dokonce v několika barvách.

lenovo 3

Zaujal i tablet, který se dá přehnout napůl. Takové prototypy jsme už však viděli. Lenovo navíc zklamalo tím, že jsou to jen prototypy, které zatím do výroby ještě dlouho nepůjdou.

lenovo 4

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru