Teenager si všiml, že si neznámá holka z Tinderu udělala zrcadlové selfie v jeho koupelně

Devatenáctiletý Mark Kowalczyk v seznamovací aplikaci Tinder narazil na dívku, která je vyfocená v jeho koupelně. Vyžadoval vysvětlení, a proto na sociální síti Twitter zveřejnil fotografii s žádostí, že hledá danou dívku.    

Devatenáctiletou dívku jménem Jenna Zagrodniczek označil v tweetu jeden uživatel, který ji znal. Tweet byl sdílen více než 13tisickrát. Vše se nakonec vysvětlilo. Jenna chodí na stejnou školu jako Mark. Zúčastnila se studentského večírku, který propukl na koleji, kde Mark bydlel.

tinder

Zdroj: Twitter

„Byla jsem tam na párty, ale nevěděla jsem, kdo je hostitel. Když jsem šla do koupelny, chtěla jsem si udělat zrcadlovou selfie a později jsem si ji dala na Tinder,“ řekla Jenna.

Tento příběh nakonec skončil dobře, protože Jenna a Mark šli na rande a dali se dohromady.

Zdroj: Metro

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru