Dnes vyšlo 15 článků

Teď letí video-selfie. Aplikace Dubsmash dobývá trh i konkurenci

Selfie je stále více populárnější. Ovšem mezi trend foto-selfie se dostává nový rozměr a to video-selfie. Ovšem není to jen tak leda jaké video-selfie. Samotné by to byla nuda. Aplikace Dubsmash vám propojí vaše video s hláškou z filmu, seriálu nebo hudebními úryvky. Je to opravdu sranda.

Na výběr máte ze spousty hlášek, mezi které patří například legendární Bondovské “Jsem Bond, James Bond” ze série Bondovek a spoustu dalších. A z hudebních úryvků je také z čeho vybírat. Na své si tu přijde každý. Na výběr máte z několika jazyků (mezi hlavní patří angličtina, francouzština, němčina a další). Po změně jazyka se vám změní i hlášky.

android-dubsmash

Mezi zakladatele patří Roland Grenke, Daniel Taschik a Jonas Drüppel. Tato trojice se potkala na loňském Hackthonu v Berlíně. Nejdřívě vznikla zcela základní verze, kterou pánové dokázali udělat za víkend. Poté ji ukázali kamarádům a známým a ti byli zábavou bez sebePřestože se aplikaci jeví opravdu velká pozornost, zatím tu ale nejsou žádné plány na její zpeněžení. Roland nastínil, že by se mohli nabízet například nějaké filtry či dodatečné zvuky, ale na placený a neplacený obsah zatím nedošlo.

Pánové aplikaci oficiálně spustili už v listopadu a od té doby má miliony stažení. Aplikace vzbudí zábavu jak v tvůrcích tak v divácích. Některé kousky jsou, jakoby právě oni byly originál. Podívejte se na pár z nich.

A říkáte si, jak aplikace funguje? Je to opravdu jednoduché. Nejdřív si vyberete z četného seznamu hlášek, pak se vám spustí přední kamera a můžete začít natáčet. Jakmile se vám nepodaří sesynchronizovat zvuk s pohybem vašich úst, jednoduše zmáčknete cancel a můžete začít znova. Až budete s výsledkem spokojeni, jednoduše můžete sdílet s ostatními na sociálních sítích.

Aplikace je dostupná pro mobilní operační systémy Android a iOS.

zdroj:  tyinternety.cz

“You get in life what you have the courage to ask for" - Oprah Winfrey. That's all the matters.

Komentáře

Nahoru