Dnes vyšlo 15 článků

Technomania

Žánr: Akční / flashová
Forma: zdarma
Multiplayer: ne
Vývojáři: gamesgames
Autor recenzewebovehry
Odkaz na hruHrajte zde

Mysl je třeba neustále procvičovat. Seznamte se s logickou záležitosti Techno Mania, která vás zavede do futuristického světa plného robotů, kteří pracují s emocemi. Jednou z nejsilnějších emocí je bezpochyby Láska, o čemž vás přesvědčí i Techno Mania. Pomozte robůtkovi nalézt cestu ke své milé, ačkoliv je cesta lemována trním a překážkami.

Technomania – procvičte svůj mozek

Zábavná online hra Techno Mania se odehrává ve futuristické době, kdy už dávno lidstvo vymřelo a planetu Zemi obývají pouze legrační roboti, ve kterých se však postupem času vyvíjejí nejrůznější emoce.

Jednou z nich je také láska, o čemž se přesvědčíte právě v této originální hře, ve které se snaží sympatický, ale poněkud neohrabaný robot dostat domů za svou milovanou.

127Logická hra online Technomania

Ta už ho dlouhou dobu vyhlíží z okna jejich železného domečku. Problém je však v tom, že se robot dostal do úzkých a aby se mu podařilo dojít bez úhony domů, bude muset překonat velké množství překážek a nástrah.

Zda bude ve hře Techno Mania hlavní hrdina úspěšný a dostane se do náruče své plechové lásky, nebo bude po cestě zničen a celý příběh neskončí vůbec dobře, záleží jen na vás.

 

 

nenalezeno

nenalezeno

Komentáře

Nahoru